Domů


Něco o mě


Co nabízím


Transformační psychologie,
terapie, EFT


Praktik Access Bars terapie


Access facelift


Koučink


LSVJ


Shambala


Reiki


KURZY


A jiné


Recenze a konzultace


Jak se objednat


CeníkKontakt  

Jakzitdal.cz

Vnitrnirovnovaha.cz

tvujterapeut.cz

psychoterapiepelhrimov.cz

harmoniesmarketou.cz


Ceník a podmínky služeb :

platba 1 hodina za 650kčpři platbě předem na účet 10 dnů - 550kč
                                     15 dnů - 500kčMožnost objednání balíčku terapií EFT v ceně 1600kč za 3 hodiny.

Terapie ACCESS BARS® - 60 - 80 minut - 1000 kč platba osobně.

Přetažení konzultací o 5 minut se nedoplácí, přetažení o více jak 10 minut vždy je nutné doplatit čas konzultace nad rámec uvedeného času tj.60 minut.

Platba předem č.ú. 2801388411/2010Storno podmínkynutné dodržet termín objednané konzultace či terapie v objednaný termín čekám na klienta 5 minut. Zrušení a změnu objednaného termínu konzultace či terapie můžete zavolat nejpozději 24 hodin před objednaným termínem. Pokud klient zruší nebo změní termín později účtuji storno poplatek 50 procent z ceny.
Nabízím čištění prostor od negativních energií, které na nás působí aniž bychom si to kolikrát uvědomovali, jako jsou například geopatogenní zony které se nečistí, ale odklánějí tam kde nikomu škodit nebudou. A energeticky zatížená místa včetně pozemků domů, bytů, kanceláří a jiných osobně nebo na dálku cena čištění je smluvní.

Terapie ceny dle ceníku. Ostatní terapie ceny smluvní.

Žádná z uvedených technik a metod nenahrazuje lékařskou péči. Všechny tyto metody jsou doplnkovými a lze je proto aplikovat současně i s lékařskou odbornou péčí.
Access Energetický Facelift™ 60-80minut - 750,- Kč!

        Copyright 2018 - AISHA MADLENA UHROVÁ      ¦    Chcete mi napsat ? Tady je můj e-mail :       info@vnitrnisilaenergie.cz